Fitkoření.cz - koření z celého světa

Städter Cukrářské košíčky fotbal

Tento skvělý produkt Städter Cukrářské košíčky fotbal od přední společnosti Städter je k sehnání právě výhodně. V akci za 68 Kč.
EAN: 4018598337480
Städter Cukrářské košíčky
Ověřit dostupnost
Značka: Städter
68

Dva atraktivní motivy

Balení cukrářských košíčků fotbal obsahuje dva motivy, které osloví každého fotbalového fanouška – jeden s bílým podkladem a druhý s černým podkladem. Na košíčcích se vyjímají fotbalové motivy jako fotbalový míč, píšťalka, dres, pohár a kopačky. Tato rozmanitost designů umožňuje přizpůsobit vaše muffiny a cupcakes aktuální fotbalové události nebo oblíbenému týmu.

Zachování dokonalého tvaru při pečení

Aby Vaše pečivo neztratilo nic na své dokonalosti, doporučujeme použít k pečení košíčků formu na muffiny. Tato kombinace zajišťuje, že Vaše muffiny a cupcakes si udrží svůj krásný a lákavý tvar během celého pečení, a budou tak nejen chutné, ale i vizuálně atraktivní.

Ideální pro každou fotbalovou oslavu

Cukrářské košíčky fotbal jsou ideální pro přidání sportovního ducha k jakékoli oslavě. Ať už plánujete sledování velkého zápasu s přáteli, oslavu narozenin pro fotbalového fanouška, nebo jen chcete přidat trochu fotbalové atmosféry do Všeho pečení, tyto košíčky jsou gólovou volbou.

Städter cukrářské košíčky fotbal představují perfektní spojení fotbalové vášně a lásky k pečení. Díky kvalitnímu pečícímu papíru, atraktivním motivům a praktickému designu, který zachová dokonalý tvar Vašeho pečiva, se stávají nezbytným doplňkem pro každou fotbalovou oslavu nebo tematické shromáždění. Proměňte každé kousnutí v oslavu gólu a nechte fotbalové nadšení prozářit vaše sladké pečení.