Fitkoření.cz - koření z celého světa

Städter Pístový vypichovač netopýr

Tento velmi oblíbený kus Städter Pístový vypichovač netopýr od společnosti se zárukou kvality Städter jednoduše můžete získat právě teď za výprodejovou cenu. V akci za cenu 63 Kč.
EAN: 4018598169265
Städter Pístový vypichovač
Ověřit dostupnost
Značka: Städter
63

Princip pístu s pružinou

Díky inovativnímu principu pístu s pružinou je použití této vykrajovačky nejen snadné, ale zároveň poskytuje výjimečně detailní výsledky. Stačí vykrajovač vtlačit do připravené hmoty a aktivovat píst, který do hmoty vryje perfektní reliéf netopýra. Po dokončení jednoduše uvolníte tlak, vykrajovač zvednete, a pomocí pístu pomalu vytlačíte dokončený vzor.

Univerzální použití

Pístový vypichovač netopýr je navržen tak, aby byl všestranným nástrojem v kuchyni každého cukráře. Ať už chystáte tematické sušenky pro Halloween, zdobíte marcipánové dorty, nebo hledáte inspiraci pro originální cukrářské výtvory, tento vypichovač je připraven pomoci vám vtisknout do vašich pokrmů nezapomenutelný a zábavný motiv.

Snadná údržba

Navzdory svému sofistikovanému designu a funkci je tento vypichovač také navržen s ohledem na snadnou údržbu. Po použití stačí vykrajovač opláchnout teplou vodou a nechat ho uschnout, což zajistí, že bude připravený a v perfektním stavu pro vaše další cukrářské dobrodružství.

Pístový vypichovač netopýr je více než jen cukrářské náčiní; je to brána do světa fantazie a tajemna, která vám umožní projevit Vaši kreativitu na nových úrovních. Přidejte tento nástroj do Vaší sbírky cukrářských pomůcek a nechte se inspirovat k vytváření jedinečných a nezapomenutelných cukrářských výtvorů, které oživí každou oslavu nebo událost. S pístovým vypichovačem netopýr jsou možnosti nekonečné.