Städter Pístový vypichovač zajíc

Pístový vypichovač zajíc Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru zajíčka je vyrobený německou firmou Städter. Jedná... více informací »
Städter Pístový vypichovač zajíc
Pístový vypichovač zajíc Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru zajíčka je vyrobený německou firmou Städter. Jedná...

Pístový vypichovač zajíc

Plastový vypichovač na marcipán s pístem ve tvaru zajíčka je vyrobený německou firmou Städter. Jedná se o velmi kvalitní výrobek, určený pro styk s potravinami. Funguje na principu pístu s pružinkou, kdy se vtlačí vykrajovač do cukrářské hmoty, následně se zmáčkne píst, čímž se otiskne reliéf (v tomto případě motiv zajíčka), poté se píst uvolní a vyjme se vykrajovátko. Hotovým vzorem pak zdobíme dorty, zákusky, či muffiny.

Rozměr: cca 5,5 x 5,5 cm

Materiál: plast, kov

Pístový vypichovač zajíc

Oblíbený a kvalitní výrobek Städter Pístový vypichovač zajíc dostanete taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice zvířecí motivy! Nyní pořídíte akční zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Hospodynkam.cz má špičkové zboží . Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Hospodynkam.cz. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Städter Pístový vypichovač zajíc od oblíbené značky Hospodynkam.cz můžete pořídit v naší online nabídce za báječnou cenu. Nyní zakoupíte za 63 Kč.