Wilton Twist Quick (sada pro rychlou výměnu špiček)

Tento zlevněný výrobek Wilton Twist Quick (sada pro rychlou výměnu špiček) od výrobce se zárukou kvality Hospodynkam.cz lze získat na našich stránkách teď za extra cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 115 Kč. EAN: 070896373670
Wilton Twist Quick (sada pro rychlou
115 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Wilton Twist Quick (sada pro rychlou výměnu špiček)

Praktická sada 4 rychlospojek slouží k pevnému uchycení špiček a jejich následnému rychlému měnění bez nutnosti výměny sáčku.

 

Pracovní postup:

odstřihneme špičku jednorázového sáčku a do jeho vnitřku nasuneme první díl (se šroubovacím mechanismem) tak, aby šroubovací část byla vysunuta ven ze sáčku. Na tuto část zvenku našroubujeme druhý díl (bílý držák na uchycení špičky). Na bílý držák umístíme libovolnou malou Wilton špičku a přes ni nasuneme fialovou spojku pro fixaci špičky a pootočíme. Pak již jen naplníme sáček krémem a zdobíme. Jakmile potřebujeme změnit špičku, stačí jen sejmout fialovou část, špičku vyjmout, nasadit novou a opět zajistit fialovou částí. Poslední fialová část slouží jako víčko při nespotřebování krému – takto uzavřený sáček můžeme skladovat v chladničce pro další použití.

 

Prohlédněte si video:

  

  Wilton Twist Quick obsah baleníWilton Twist Quick hotová                        

 

 

 

 

 

 

Wilton Twist Quick pracovní postupWilton Twist Quick