Fitkoření.cz - koření z celého světa

BYLINCA Doplněk stravy: Harmonie ženy

Unikátní produkt BYLINCA Doplněk stravy: Harmonie ženy od značky se zárukou kvality BYLINCA jednoduše najdete právě teď v nabídce za super peníze! Teď za akční cenu 310 Kč.
BYLINCA Doplněk stravy: Harmonie
Ověřit dostupnost
Značka: BYLINCA
310

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA

 

Kontryhel má příznivý vliv na (před)menstruační komfort.

Jetel červený má příznivý vliv na menopauzální komfort.

Počet kapslí: 60 ks / 28,5g

Doporučené denní dávkování: 2 kapsle, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení v 1 kapsli: Kontryhel obecný extrakt 10:1 – 100mg, Damiana extrakt z listu 5:1 – 100mg, Červený jetel extrakt – 8% isoflavonů 100mg, Gotu kola extrakt – 40% saponinů 80mg, Vitamin D3 (cholekalciferol) 10µg *(RHP 200%), Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 200µg *(RHP 100%), želatinová kapsle, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu. *RHP = referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví – produkty, které Chutnají na první pohled.