Fitkoření.cz - koření z celého světa

Doplněk stravy: Krásné vlasy, nehty, pleť

Tento diskontní kousek Doplněk stravy: Krásné vlasy, nehty, pleť od našeho známého výrobce Bylinca.cz snadno můžete získat zrovna dnes extra výhodně. Zrovna teď v akci za 315 Kč.
Doplněk stravy: Krásné vlasy

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA

 

Počet kapslí: 60 ks / 30g

Doporučené denní dávkování: 12 kapsle, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení v 1 kapsli: Přeslička rolní – extrakt 7% křemíku 100mg, L-cystein báze 100mg, L-methionin 100mg, Vitamin C (kyselina L-askorbová) 40mg *(RHP 50%), Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40mg, Zinek (citrát zinečnatý) 5mg *(RHP 50%), Selen (L-seleno-methionin) 27,5µg *(RHP 50%), Meď (glukonát meďnatý) 0,5mg *(RHP 50%), Biotin (D-biotin) 100µg *(RHP 200%),  želatinová kapsle, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu. *RHP = referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví – produkty, které Chutnají na první pohled.