Fitkoření.cz - koření z celého světa

Doplněk stravy: Energie & Vitalita

Výjimečný produkt Doplněk stravy: Energie & Vitalita od oblíbené značky Bylinca.cz jde pořídit u nás za příznivou cenu. Právě teď jen za 310 Kč.
Doplněk stravy: Energie &

BYLINCA DOPLŇKY STRAVY PRO PODPORU TVÉHO TĚLA

 

Počet kapslí: 60 ks / 48,7g

Doporučené denní dávkování: 1-2 kapsle, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení v 1 kapsli: Bisglycinát hořečnatý 125mg *(RHP 33,3%), rostlinná kapsle z hypromelózy, prostispékavá látka: oxid křemičitý, Vitamin B6 – Pyridoxin 1,4mg *(RHP 100%). *RHP = referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, temnu, při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví – produkty, které Chutnají na první pohled.