Fitkoření.cz - koření z celého světa

Citronová sůl

Tento unikátní kus Citronová sůl od spolehlivého výrobce Koření Králů jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! V současnosti za 150 Kč.
EAN: 8595666295683
Citronová sůl 1

Citronová sůl

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
65 g
21 Kč
32.3 Kč

mlýnek
90 g
58 Kč
64.4 Kč

velký sáček 
650 g
120 Kč
18.5 Kč

kilogram
1000 g
150 Kč
15.0 Kč

Česneková sůl je hrubá směs připravená do mlýnků. Směs soli, citronové kůry a citronové trávy je výborná na dochucení zeleninových salátů, pečených ryb a kuřecího masa. Citronová tráva je tuhá a ostrá a špatně se zpracovává. Ostré krystalky soli však účinně rozdrtí i tuto aromatickou bylinku a uvolní její úžasnou vůni. Sůl velmi snadno absorbuje okolní vůně a chutě, proto je ideálním „nosičem“ jemného aroma citronové trávy a kůry.

Složení: hrubozrnná sůl, citronová kůra, citronová tráva

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.