Fitkoření.cz - koření z celého světa

FunCakes Prachová barva Spring Green

Hodně oblíbený produkt FunCakes Prachová barva Spring Green od známého předního výrobce FunCakes můžete získat právě za skvělou cenu. Aktuálně za super cenu 82 Kč.
EAN: 8720512691825
FunCakes Prachová barva Spring
Ověřit dostupnost
Značka: FunCakes
82

Perfektní pro stínování a detailní dekorace

Ať už chcete přidat jemné stíny na jedlé dekorace nebo dotvořit vzhled hotových dortů, Spring Green je ideální volbou. Použití za sucha s cukrářským štětcem Vám umožní vytvořit detailní a přesné dekorace, které dodají Vašim výtvorům jedinečný charakter.

Intenzivní barvení pro výrazný efekt

Pro sytější a intenzivnější barvení smíchejte Spring Green s trochou alkoholu a jednoduše zapracujte do potahovacích hmot, dortových krémů nebo šlehaček. Tato technika je ideální pro vytvoření výrazných a živých cukrářských výtvorů, které upoutají pozornost na každé oslavě.

Skladování pro dlouhodobou svěžest

Pro zachování kvality a svěžesti barvy Spring Green je důležité ji skladovat v temnu a při teplotě 15-22°C. Díky tomuto způsobu skladování si barva udrží svou intenzitu a bude připravena k použití kdykoliv budete potřebovat přidat do Vašich cukrářských děl nádech jarní zeleně.

FunCakes Prachová Barva Spring Green je Vaším klíčem k přenášení krásy a svěžesti jara do světa cukrářství. Ať už se rozhodnete pro jemné stínování nebo výrazné barvení, tato barva Vám umožní projevit Vaši kreativitu a přinést do Vašich cukrářských výtvorů živou a oslnivou zeleň. Se Spring Green se každý kousek stane oslavou jara.

Složení

potravinářské barvivo (E170, E102, E133). Upozornění: barvivo E102 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Další dobroty z kategorie Prachové barvy FunCakes