Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini

Unikátní a oblíbený kousek Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini od výrobce se zárukou kvality Hospodynkam.cz snadno získáte právě dnes ve výprodejové akci. Teď v akci 98 Kč. EAN: 8003180907505
Modelovací šlehačka Mona Lisa Master
98 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini

Bezlepkový produkt

Balení obsahuje 1 litr slazeného rostlinného krému pro přípravu modelovací šlehačky.

Doporučená teplota při zpracování: 2-5 °C.  Spotřeba po otevření: 3-4 dny (uchovávat v chladničce). Neotevřené balení uchovávat při teplotě do 20°C.

 

Složení:

voda, plně hydroganované rostlinné oleje a tuky 28% (řepkový, kukuřičný, sojový a slunečnicový), cukr, stabilizátory (E420ii, E464, E340ii, E412, E415), emulgátory (E481, E471, E475) sůl, aroma.

 

Použití:

řádně vychlazený krém šlehat šlehačem do požadované tuhosti. Poté již můžeme pracovat stejně, jako s klasickým krémem – tedy můžeme potřít korpus, ale také naplnit cukrářský sáček a zdobit.

Ilustrační fotografie dortu jsou inspirací pro všechny, kteří chtějí tuto šlehačku vyzkoušet. Dort je zdoben výhradně šlehačkou Mona Lisa – bez přídavku ztužovače. Po dozdobení jsme jej nechali při pokojové teplotě několik hodin – šlehačka stále držela svůj tvar. V chladničce si pak udržela svůj tvar i týden (poté byl náš pokus ukončen).

Obsah: 1 litr

Doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. Při poškození během přepravy nelze uplatnit reklamaci (jedná se o tekutinu, která není povolena k přepravě).