Fitkoření.cz - koření z celého světa

Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini

Tento žádaný produkt Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini od oblíbené značky se zárukou kvality Hospodynkam.cz pohodlně seženete právě dnes ve výhodné akci! Momentálně v akci za 105 Kč.
EAN: 8003180904993
Modelovací šlehačka Mona Lisa

Modelovací šlehačka Mona Lisa Master Martini

Bezlepkový produkt

Balení obsahuje 1 litr slazeného rostlinného krému pro přípravu modelovací šlehačky.

Doporučená teplota při zpracování: 2-5 °C.  Spotřeba po otevření: 3-4 dny (uchovávat v chladničce). Neotevřené balení uchovávat při teplotě do 20°C.

 

Složení:

voda, plně hydroganované rostlinné oleje a tuky 28% (řepkový, kukuřičný, sojový a slunečnicový), cukr, stabilizátory (E420ii, E464, E340ii, E412, E415), emulgátory (E481, E471, E475) sůl, aroma.

 

Použití:

řádně vychlazený krém šlehat šlehačem do požadované tuhosti. Poté již můžeme pracovat stejně, jako s klasickým krémem – tedy můžeme potřít korpus, ale také naplnit cukrářský sáček a zdobit.

Ilustrační fotografie dortu jsou inspirací pro všechny, kteří chtějí tuto šlehačku vyzkoušet. Dort je zdoben výhradně šlehačkou Mona Lisa – bez přídavku ztužovače. Po dozdobení jsme jej nechali při pokojové teplotě několik hodin – šlehačka stále držela svůj tvar. V chladničce si pak udržela svůj tvar i týden (poté byl náš pokus ukončen).

Obsah: 1 litr

Doporučujeme osobní odběr tohoto produktu. Při poškození během přepravy nelze uplatnit reklamaci (jedná se o tekutinu, která není povolena k přepravě).