Fitkoření.cz - koření z celého světa

Papírové kelímky Fotbal 6ks

Super produkt Papírové kelímky Fotbal 6ks od známého dodavatele Hospodynkam.cz lze sehnat tady a teď právě za extra cenu! Cena od 36 Kč.
EAN: 5902973179378
Papírové kelímky Fotbal

Hra začíná!

Každý kelímek s objemem 200 ml je zdobený motivem fotbalového míče na zeleném podkladu čerstvě posečeného fotbalového trávníku připraveného na zápas. Tento detailně propracovaný design přenese atmosféru stadionu přímo do vašeho domova a zaručeně zaujme všechny příznivce fotbalu, ať už malé, tak velké.

Sportovní atmosféra na dosah

Papírové kelímky s fotbalovým motivem jsou ideální volbou pro oslavy narozenin, sledování důležitého zápasu s přáteli, nebo jen jako způsob, jak přidat sportovní nádech k jakékoli akci. Materiál z papíru s vnitřní plastovou těsnící vrstvou navíc znamená snadný úklid po party. Kelímek stačí jen vyhodit.

Více než jen nápoje

Ačkoliv jsou tyto kelímky perfektní pro podávání nápojů, jejich využití rozhodně není omezeno jen na to. Můžete je naplnit malými snacky, sladkostmi nebo dokonce použít jako součást dekorace nebo jako nádobí na drobné party suvenýry. Možnosti jsou prakticky nekonečné a umožňují vám být kreativní ve vaší oslavě fotbalového ducha.

Perfektní doplněk pro každou fotbalovou party

S těmito papírovými kelímky se vaše fotbalová party nebo oslava promění v nezapomenutelnou událost. Přidáním tohoto sportovně zaměřeného prvku do vaší tabule dotvoříte atmosféru plnou nadšení a očekávání, která je tak typická pro fotbalové zápasy.

Nechte vášeň pro fotbal promlouvat nejen během hry, ale i při slavení s blízkými. Papírové kelímky Fotbal přinášejí sportovní atmosféru přímo k vám domů a dodávají každé akci pravou fotbalovou energii. Připravte se na to, že vaše oslava bude stejně napínavá a vzrušující jako fotbalový zápas, s tímto perfektním doplňkem pro každého fanouška tohoto krásného sportu.