Fitkoření.cz - koření z celého světa

Grilovací máslo

Tento kvalitní produkt Grilovací máslo od populárního výrobce Koření Králů jednoduše můžete najít tady teď za výborné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 370 Kč.
EAN: 8595666295089
Grilovací máslo 1

Grilovací máslo

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
25 g
27 Kč
108.0 Kč

malá kořenka
35 g
48 Kč
137.1 Kč

velký sáček 
250 g
210 Kč
84.0 Kč

velká kořenka
250 g
250 Kč
100.0 Kč

kilogram
1000 g
360 Kč
36.0 Kč

 
Složení: paprika, česnek, sůl (15%), petržel, pepř, kopr, mrkev, CELER, cibule, pažitka, chilli.
Grilovací máslo je mírně pikantní směs koření na přípravu ochucených másel, pomazánek nebo na grilovaní ryb. Výborná je na přípravu ďábelských toustů a podobných masových pomazánek.
Na přípravu ochuceného másla potřebujeme změklé máslo, koření Grilovací máslo a můžeme přidat pár kapek citronové šťávy. Všechny suroviny promícháme, zabalíme do potravinové fólie a necháme ztuhnout v lednici. Plátky tohoto másla dáváme na ugrilované maso, steaky a hamburgery těsně před servírováním. Máslo se rozpustí a spojí se se šťávou z pečeného masa. 

Klasické pečené kuře naplněné i potřené grilovacím máslem. Prsní řízky jsou díky němu krásně šťavnaté!

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.