Fitkoření.cz - koření z celého světa

Medvědí gril

Oblíbený a akční výrobek Medvědí gril od společnosti s dlouholetou tradicí Koření Králů je k sehnání zde za skvělou cenu. Na našich stránkách za 220 Kč.
EAN: 8595666235429
Medvědí gril 300

Medvědí gril

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
28 Kč
93.3 Kč

malá kořenka
40 g
49 Kč
122.5 Kč

velký sáček 
300 g
220 Kč
73.3 Kč

velká kořenka
300 g
260 Kč
86.7 Kč

kilogram
1000 g
400 Kč
40.0 Kč

Grilovací koření s příjemnou vůní divokého medvědího česneku vhodná na grilování kuřecího masa nebo ryb. Můžeme ji použít i na grilovanou nebo dušenou zeleninu. Grilovací koření Medvědí gril obsahuje zelené bylinky (medvědí česnek), proto nemá rád dlouhou tepelnou úpravu. Ideální je proto na rychlé grilování ryb, zeleniny nebo malých kuřecích kousků. Další možností je připravit z Medvědího grilu marinádu, maso naložit a nechat odležet. Maso pak zbavíme přebytečné marinády, osušíme a grilujeme bez obav z přepálené marinády.
Medvědí česnek je bylinka, která roste divoce ve vlhkých lesích ve střední Evropě. Je známá svojí jemnou chutí a vůní připomínající česnek, pažitku a jarní cibulku. Z medvědího česneku se zpracovávají čerstvé zelené listy.
Složení: česnek, cibule, sůl (15%), paprika, kmín, pepř, medvědí česnek, rozmarýn, bazalka.

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.