Jedlý papír svalnatý muž

Jedlý papír svalnatý muž Jedlý papír na dort s motivem svalnatého muže je vhodný ke zdobení dámských dortů. Upečete si dort s... více informací »
Jedlý papír svalnatý muž
Jedlý papír svalnatý muž Jedlý papír na dort s motivem svalnatého muže je vhodný ke zdobení dámských dortů. Upečete si dort s...

Jedlý papír svalnatý muž

Jedlý papír na dort s motivem svalnatého muže je vhodný ke zdobení dámských dortů. Upečete si dort s tímto sexy motivem.

Průměr obrázku: kruh 20 cm

Motiv: mužská postava

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

jedlý papír výživové hodnoty


Tento zlevněný produkt Jedlý papír svalnatý muž je k dostání již dnes na našich stránkách v oblíbené sekci jedlý papír na dort. Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významná značka Hospodynkam.cz pro vás připravuje špičkové výrobky za extra ceny!

Levný výrobek Jedlý papír svalnatý muž od odblíbeného výrobce Hospodynkam.cz jednoduše můžete pořídit aktuálně za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 80 Kč.