Jedlý papír luxusní dovolená

Kvalitní a žádaný kus Jedlý papír luxusní dovolená od známého předního výrobce Hospodynkam.cz k dostání v naší aktuální nabídce v akci! Momentálně v akci za 80 Kč.
Jedlý papír luxusní dovolená
80 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jedlý papír luxusní dovolená

Jedlý papír na dort s motivem báječné letní dovolené – bungalovy v moři.

Průměr obrázku: kruh 20 cm

Motiv: bungalovy v moři

 

Složení:

jedlý papír: kukuřičný škrob, modifikovaný bramborový škrob, barvivo E171, slunečnicový lecitin

– potravinářské barvivo: voda, E1520, glycerol E422, barvivo (E133, E151, E110, E102, E122), regulátor kyselosti (kyselina citrónová E330). Upozornění: barvivo E110, E129, E102, E122  může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

jedlý papír výživové hodnoty

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého máslového krému, popř. speciálním gelem na jedlý obrázek, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme opět gelem, aby se zvýraznily barvy na obrázku.

Pokud nepoužijeme gel, je nutné okraje obrázku zatěžkat buď krémem, či cukrářským sypáním. Je to proto, aby se nám obrázek nezvlnil.

Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.