Fitkoření.cz - koření z celého světa

Jedlý papír Zamilovaný méďa

Kvalitní produkt Jedlý papír Zamilovaný méďa od společnosti s předním postavením na trhu Hospodynkam.cz máte možnost najít u nás právě v bezva akci! Aktuálně v akci za 30 Kč.
Produkt bez obrázku

Jedlý papír Zamilovaný méďa

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce ve tvaru srdíček a růžových medvídků se báječně hodí ke zdobení dortů a muffinů ke svátku všech zamilovaných.

Jednotlivé motivy lze z kartičky jednoduše vyloupnout.

 

Velikost jednotlivých srdíček: cca 2 x 2 cm a medvídků: cca 5 x 4 cm + 3,5 x 2 cm + 3 x 3 cm

Jedna kartička obsahuje 9 srdíček a 3 medvídky

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčující látka E422, barvivo (E152, E122, E133, E102), regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E122 může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota 1565  kJ / 369 kcal

tuky 3 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g

sacharidy 85,5 g / z toho cukry 0,1 g

bílkoviny 0  g

sůl 0 g