Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoláda & skořice

Povedený výrobek Čokoláda & skořice od značky s tradicí a dobrou pověstí Koření Králů jednoduše získáte na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Právě teď jen za 45 Kč.
EAN: 8595666215711
Čokoláda & skořice 35

Čokoláda & skořice

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
35 g
45 Kč
128.6 Kč

mlýnek
50 g
79 Kč
158.0 Kč

velký sáček 
350 g
390 Kč
111.4 Kč

kilogram
1000 g
750 Kč
75.0 Kč

Čokoláda a skořice je originální směs na dezerty, kávu, mléčné koktejly a zmrzlinu. Směs obsahuje pouze drcené kakaové boby z Peru a drcenou skořici z Indonésie. Směs je připravená do mlýnků na koření, aby se kakaové boby semlely se skořicí těsně před konzumací a nevyprchalo jedinečné aroma přírodní čokolády i skořice. Směs připravujeme z čistých surovin, které neprošly žádným zbytečným zpracováním a úpravám. Jsou to jen čisté raw kakaové boby (neprošly pražením) a drcená skořice. Žádný cukr, ztužený tuk nebo konzervanty.
Složení: kakaové boby, skořice.

Teplé křupavé vafle, šťavnaté ovoce a posypané čerstvě mletými kakaovými boby se skořicí.

 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.