Fitkoření.cz - koření z celého světa

Dárková sada koření CHILLI

Nový kus Dárková sada koření CHILLI od značky s dlouholetou historií Koření Králů je k získání právě zde za super peníze. V akci za cenu 280 Kč.
EAN: 8595666281105
Dárková sada koření

Sada pro milovníky ostré kuchyně. V sadě jsou čtyři druhy chilli od jemných chilli vláken až po velmi ostré malé papričky pěstované v Africe. Dárková sada je připravená pro nadšené kuchaře a kuchařky, labužníky s ocelovým jazykem a vyznavače extrémní zábavy.
Dárková sada obsahuje 80 ml kořenky:Chilli mleté – klasické chilli mleté pěstované teplém podnebí jižní Číny. Pálivostí cca 50.000 SHU
Chilli papričky Birdeyes – malé papričky pěstované v Africe o rozměru 1-4 cm. Jsou také známé pod jménem piri piri. Pálivost cca 90.000 SHU.
Chilli vlákna – mírně pálivé chilli papričky krájené na tenká vlákna. Jsou velmi dekorativní ve směsích se zeleninou, masem nebo těstovinami. Pálivost cca 500 SHU.
Cayenský pepř – svůj název – cayenský pepř, získal podle svého původu. Podle údolí řeky Cayyene v Jižní Americe, na pobřeží Francouzské Guyany. Pálivost cca 70.000 SHU.
Chilli vločky – středně pálivé chilli papričky drcené na a prosívané na rozměr 3-5 mm. Chilli obsahuje pouze minimální obsah semínek, je to čistý plod bez stonků nebo semínek. Pálivost cca 30.000 SHU.