PME Chladící sprej na čokoládu 100ml

PME Chladící sprej na čokoládu 100ml - 100% přírodní produkt   Bezbarvý pomocník při práci s čokoládou. Díky spreji s velmi... více informací »
PME Chladící sprej na čokoládu
236 Kč
Ověřit dostupnost
PME Chladící sprej na čokoládu 100ml - 100% přírodní produkt   Bezbarvý pomocník při práci s čokoládou. Díky spreji s velmi...

PME Chladící sprej na čokoládu 100ml

– 100% přírodní produkt

 

Bezbarvý pomocník při práci s čokoládou.

Díky spreji s velmi úzkou tryskou umístíme a přilepíme čokoládovou ozdobu během okamžiku. 

Sprej je vhodný pro sestavování složitých čokoládových dekorací, např. okvětních lístků, či čokoládových sošek.

Překvapí svou silou, která odolává gravitaci – čokoládové ozdoby už nemusejí jen ležet.

 

Pracovní postup:

před lepením je nutné tu část čokolády, kterou chceme přilepit, namočit do rozehřáté čokolády a ihned ji přiložit k požadované další tuhé čokoládové dekoraci. V témže okamžiku zastříknout dobře protřepaným sprejem. Tekutá čokoláda ihned ztuhne a parádně přilne ke druhé čokoládové dekoraci. Takto jednoduše můžeme lepit jednu čokoládu na další čokoládu.

Sprej nanášíme ve vzdálenosti 25-30 cm. 

 

sprej na čokoládu chladící sprej na čokoládu

Složení: pohonné látky E943a (butan), E943b (isobutan), E944 (propan)

Pozor – nádobka je pod tlakem, vysoce hořlavá. Nevystavujte ji teplotám nad 50°C (hrozí vznícení), obal neprorážejte, nevhazujte do ohně. Při práci nekuřte.

Obsah: 100 ml

 sprej na lepení čokolády


Tento unikátní výrobek můžete získat prostě na stránkách v populární kategorii cukrářské suroviny. Nyní můžete koupit podobné výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Hospodynkam.cz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Hospodynkam.cz vás a vaše blízké obohatí o top výrobky za extra ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento exkluzivní kousek PME Chladící sprej na čokoládu 100ml od společnosti s úžasnou pověstí Hospodynkam.cz můžete dostat ještě dnes extra se slevou. Akční cena od 236 Kč.