Fitkoření.cz - koření z celého světa

Zeelandia Odpalované těsto směs na přípravu Hmotnost: 0,5 kg

Zajímavý produkt Zeelandia Odpalované těsto směs na přípravu Hmotnost: 0,5 kg od přední společnosti Zeelandia jednoduše můžete sehnat zrovna dnes ve výprodejové akci. Aktuálně výhodně za 129 Kč.
EAN: 1124012
Zeelandia Odpalované těsto směs na přípravu
Ověřit dostupnost
Značka: Zeelandia
129

Jednoduchá příprava, profesionální výsledky

S naší směsí se příprava odpalovaného těsta stává hračkou. Do 750g vody o teplotě 20-25°C přisypete 500g naší směsi a za použití protínačky (lyry) míchejte nejprve 4 minuty na nízké otáčky, následně 7 minut na vyšší stupeň. Tímto způsobem získáte hladké těsto, které je připravené k dalšímu zpracování.

Tvary podle vaší fantazie

Následně těsto jednoduše přemístěte do trezírovacího sáčku se špičkou a na plech stříkáte požadované tvary. Ať už se rozhodnete pro tradiční větrníky nebo experimentální tvary, s naší směsí dosáhnete vždy dokonalých výsledků.

Doporučení pro dokonalou chuť

Jako ideální náplň doporučujeme vanilkový krém Vanilmix, který dokonale doplní chuť vašich zákusků. Pro ještě lákavější vzhled a chuť vašich dezertů navíc doporučujeme použít fondánovou polevu, která dodá vašim výtvorům ten pravý lesk a dokonalost.

Skladování

Naše směs je navíc velmi praktická i z hlediska skladování. Uchovávejte ji v chladu a suchu při teplotě do 25°C, díky čemuž si zachová svou kvalitu a výbornou chuť po dlouhou dobu.

S touto hotovou sypkou směsí na přípravu odpalovaného těsta překvapíte své blízké nejen vynikajícími zákusky, ale také ukážete, že příprava složitě vypadajících dezertů může být snadná a příjemná. Vyzkoušejte naši směs a nechte svou kreativitu, aby se projevila v nekonečném množství tvarů a kombinací, které můžete vytvořit. Staňte se mistrem cukrářského umění ve své vlastní kuchyni a užijte si radost z pečení jako nikdy předtím.

Složení

PŠENIČNÝ škrob, rostlinný olej (řepkový a palmový), kukuřičný škrob, sušená VAJEČNÁ směs, sušený VAJEČNÝ bílek, kypřidla (E450, E500), zahušťovadla (E464, E412), glukózový sirup, emulgátory (E472b, E477), sůl, sušené odstředěné MLÉKO, MLÉČNÁ bílkovina.