Fitkoření.cz - koření z celého světa

BBQ Karibik 30 g

Kvalitní a velmi žádaný kus BBQ Karibik 30 g od dodavatele zboží Koření Králů snadno můžete sehnat u nás právě opravdu výhodně! Akční ceny od 35 Kč.
EAN: 8595666215872
BBQ Karibik 30

BBQ Karibik

balení
obsah
cena
cena za 100 g

malý sáček
30 g
35 Kč
116,7 Kč

malá kořenka
40 g
60 Kč
150,0 Kč

velký sáček 
300 g
320 Kč
106,7 Kč

kilogram
1000 g
720 Kč
72.0 Kč

Složení: paprika, mořská sůl, třtinový cukr, mango, citron, chilli, máta, pomerančová a citronová kůra, pomerančový olej.

Speciální edice koření na grilovací sezónu.
Koření na karibské barbecue jsme připravili z exotických surovin karibské kuchyně, a to pomeranče, manga, citronu, chilli, máty a mořské soli. Koření je krásně aromatické a voňavé po pomerančích a vločky nezralého manga mu dodávají typickou kyselou chuť.
Připravte marinádu z koření, vody, oleje a ananasové džusu. Krátce marinujte kousky masa (kuřecí, ryby, krevety) a zprudka ugrilujte.
Čím je specifické karibské grilování?
Karibské grilování se vyznačuje explozí chutí a barev, které odrážejí bohatou kulturu a historii regionu. Kromě typických grilovaných mas, jako jsou kuřecí stehna, vepřové kotlety a hovězí steaky, se karibská kuchyně zaměřuje na mořské plody a zeleninu.
Klíčovým prvkem karibského grilování je použití ovocných šťáv a složek v marinádách. Pomeranče a mango jsou obzvláště oblíbené pro jejich sladkou a pikantní chuť, která perfektně doplňuje grilované maso.
Tipy pro grilování v karibském stylu:

Používejte čerstvé a kvalitní ingredience.
Marinujte maso dostatečně dlouho, aby se stihlo prolnout s ovocnými šťávami a kořením.
Grilujte maso na středním ohni, abyste ho nespálili.
Během grilování maso pravidelně otáčejte a potírejte marinádou.
Podávejte maso s karibskými přílohami, jako je rýže, fazole a salát.

Karibské grilování je skvělý způsob, jak si vychutnat exotické chutě a zažít něco nového. Experimentujte s různými ovocnými šťávami a ovocnými složkami a najděte si svou oblíbenou kombinaci.
 
 

Sáčky
Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky
Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.