Hvězdná Blue Moon, Rainbow Dust Prachová barva Blue Moon

Prachová barva Blue Moon Starlight Blue Moon, Rainbow Dust (lehké perleťové odstíny barev slouží k probarvování, či k... více informací »
Hvězdná Blue Moon
110 Kč
Ověřit dostupnost
Prachová barva Blue Moon Starlight Blue Moon, Rainbow Dust (lehké perleťové odstíny barev slouží k probarvování, či k...

Prachová barva Blue Moon

Starlight Blue Moon, Rainbow Dust (lehké perleťové odstíny barev slouží k probarvování, či k vytváření jemných detailů na modelovaných výtvorech z cukrářských hmot)

Hvězdná, tmavě modrá, lesklá barva se nanáší za sucha štětečkem na cukrářské výrobka a čokoládu, nebo se rozmíchá v malém množství alkoholu a zapracuje do cukrářské hmoty.

Neobsahuje lepek,  laktózu ani ořechy a je vhodná pro vegetariány a vegany.

Hmotnost: 2 g

Barva: modrá, kovově lesklá

Složení: E171, E133, E122

Upozornění: barvivo E122 může nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí


Tento nejprodávanější produkt Hvězdná Blue Moon, Rainbow Dust Prachová barva Blue Moon máte možnost najít jednoduše tu na našem webu v populární kategorii prachové barvy rainbow dust. Nyní pořídíte ještě další zboží z této populární sekce ve slevě!

Žádaný kousek Hvězdná Blue Moon, Rainbow Dust Prachová barva Blue Moon od známé společnosti Hospodynkam.cz můžete dostat u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 110 Kč.