Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikomart Silikonová forma na čokoládu Garden

Výjimečný a žádaný produkt Silikomart Silikonová forma na čokoládu Garden od výrobce s dlouholetou historií Hospodynkam.cz lze koupit již dnes za báječnou cenu! Ve skvělé akci za 282 Kč.
EAN: 8051085283637
Produkt bez obrázku

Silikonová forma na čokoládu Garden

Silikonová forma na výrobu čokoládových pralinek s motivem květů a lístečků.

Na formě naleznete: 2x malý list, 2x velký list, 2x malou kytičku, 2x kopretinu, 2x macešku, 2x střední kytičku.

Rozměr formy: délka 21 cm, šířka 10,5 cm, výška 0,5 cm

Průměr motivů: cca 2,2 – 5 cm

Počet kusů ve formě: 12 ks 

 

Pracovní postup

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.