Silikonová forma na čokoládu Choco Drop 3D

Tento velmi oblíbený kousek Silikonová forma na čokoládu Choco Drop 3D od této skvělé značky Hospodynkam.cz můžete najít zde teď právě skutečně výhodně! Výhodně za skvělou cenu 282 Kč. EAN: 8051085323395
Silikonová forma na čokoládu Choco Drop
282 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Silikonová forma na čokoládu Choco Drop 3D

 

Skupinová forma na výrobu čokoládových pralinek ve tvaru oválků s efektem stékající čokolády.

Hotová pralinka je ve 3D – forma se v dolní části zužuje, čímž evokuje vejcovitý tvar pralinky, a tedy 3D rozměr.

 

Pro výrobu chutných pralinek doporučujeme použít kvalitní pravou čokoládu z naší nabídky.

 

Rozměr formy: délka 24 cm, šířka 11 cm, výška 3 cm

Objem jedné formičky: 8 ml

Počet kusů ve formě: 15 ks 

 

Silikonová forma na čokoládu Choco Drop

Pracovní postup:

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.

Forma na čokoládu Choco Drop 3D