Čokoládová dekorace Filigránky 60ks

Čokoládová dekorace Filigránky 60ks Čokoládové filigránky z vynikající hořké čokolády jsou určeny ke zdobení cukrářských... více informací »
Čokoládová dekorace Filigránky 60ks
Čokoládová dekorace Filigránky 60ks Čokoládové filigránky z vynikající hořké čokolády jsou určeny ke zdobení cukrářských...

Čokoládová dekorace Filigránky 60ks

Čokoládové filigránky z vynikající hořké čokolády jsou určeny ke zdobení cukrářských výrobků.

V balení naleznete tyto tvary: kytičku, srdíčko kulaté, srdíčko podlouhlé, srdíčko oválné, oválek

Dekorace je balena v plastovém blistru a uzavřena v papírové krabičce, čímž by měla být zajištěna dostatečná ochrana před rozlámáním při přepravě, ale i přesto doporučujeme osobní odběr tohoto produktu, neboť deformace během přepravy není vyloučena.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato s filigránky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Průměr dekorace: cca 2 – 3 cm

Balení obsahuje: 60 ks

Hmotnost: 53 g

 

Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo. Obsah kakaa min. 57%. Může obsahovat stopy mléka, sóji a ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produtku. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2448 kJ / 585 kcal

tuky  42 g / z toho nasycené mastné kyseliny 27 g

sacharidy 45 g / z toho cukry 42 g

bílkoviny  5,2 g

sůl 0,01 g

Designový produkt Čokoládová dekorace Filigránky 60ks od dodavatele s dlouholetou historií Hospodynkam.cz jde pořídit zde teď ve slevě! V současnosti pořídíte za cenu 95 Kč.