Fitkoření.cz - koření z celého světa

Čokoládová dekorace Obrysová srdce 60ks

Tento zlevněný výrobek Čokoládová dekorace Obrysová srdce 60ks od dodavatele s dobrým jménem Hospodynkam.cz najdete zrovna dneska trvale výhodně! Nyní za akční cenu 95 Kč. EAN: 4049583111723
Čokoládová dekorace Obrysová srdce
Popis produktu

Čokoládová dekorace Obrysová srdce 60ks

Čokoládová srdíčka podobná filigránkům jsou vyrobena z vynikající hořké čokolády. Vhodná jsou jako dekorace valentýnských a svatebních dortů.

Dekorace je balena v plastovém blistru a uzavřena v papírové krabičce, čímž by měla být zajištěna dostatečná ochrana před rozlámáním při přepravě, ale i přesto doporučujeme osobní odběr tohoto produktu, neboť deformace během přepravy není vyloučena.

Pro ještě lepší manipulaci při zdobení můžete vložit plato se srdíčky na 30 minut do chladničky, lépe se pak budou vyjímat z blistru ven.

 

Průměr srdce: cca 2,5 cm

Balení obsahuje: 60 srdíček (3 různé motivy)

Hmotnost: 58 g

 

Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo. Obsah kakaa min. 57%. Může obsahovat stopy mléka, sóji a ořechů.

Uchovávat v suchu a chladu.

 

Upozornění: vzhledem ke křehkosti dekorace doporučujeme osobní odběr tohoto produtku. V případě, že dekorace dorazí rozlámaná, je nutné uplatnit reklamaci přímo u přepravce. Před expedicí je každý kus kontrolován a balen tak, aby k poškození nedošlo, ale poškození při přepravě nelze vyloučit.

 

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota  2448 kJ / 585 kcal

tuky  42 g / z toho nasycené mastné kyseliny 27 g

sacharidy 45 g / z toho cukry 42 g

bílkoviny  5,2 g

sůl 0,01 g