Felcman dortová forma čtverec 35x35cm

Forma z pocínovaného potravinářského plechu Rozměr: 35x35cm, hloubka 8cm Recept pro inspiraci: Dort s vanilkovým krémem Suroviny... více informací »
Felcman dortová forma čtverec
250 Kč
Ověřit dostupnost
Forma z pocínovaného potravinářského plechu Rozměr: 35x35cm, hloubka 8cm Recept pro inspiraci: Dort s vanilkovým krémem Suroviny...

Forma z pocínovaného potravinářského plechu

Rozměr: 35x35cm, hloubka 8cm

Recept pro inspiraci:

Dort s vanilkovým krémem

Suroviny (na tuto formu použijte pětinásobné množství surovin):

Těsto: 6 žloutků, 210 g cukru moučka, 1 a půl lžíce vlažné vody, 1 a půl lžičky citronové šťávy, 75 g hladké mouky, 75 g mletých ořechů, 60 g hrubé krupice, trocha citronové kůry, sníh z 6 bílků

Náplň: 1 hrnek vody, 1 hrnek cukru, šťáva z jednoho citronu, 1 vanilkový puding, 1 máslo

Na ozdobu: čokoláda na vaření

Postup:

Ušleháme žloutky s cukrem do pěny, postupně přidáme vlažnou vodu a citronovou šťávu. Smícháme mouku, krupici, ořechy a citronovou kůru. Ušleháme sníh z bílků a střídavě jej s moukovou směsí zamícháme do žloutkového základu. Dort upečeme a po vychladnutí plníme krémem: uvaříme puding z vody, cukru, šťávy z jednoho citronu a puding. Po vychladnutí po částech šleháme se změklým máslem. Povrch dortu polijeme čokoládou na vaření, popř. dozdobíme dle fantazie.

 

Tento neodolatelný produkt Felcman dortová forma čtverec máte možnost dostat právě zde tady u nás umístěný v kategorii dortové formy se dnem. Připravili jsme oblíbené produkty z této oblíbené sekce snadno online! Populární výrobce Hospodynkam.cz pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment . Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Hospodynkam.cz. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Felcman dortová forma čtverec 35x35cm od skvělé a známé značky Hospodynkam.cz jednoduše můžete pořídit právě za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 250 Kč.