Jedlý obrázek Jednorožec, 5ks

Jedlý obrázek Jednorožec, 5ks Jedlý obrázek z cukrové hmoty s motivem běžícího jednorožce s hvězdičkami je vhodný ke zdobení... více informací »
Jedlý obrázek Jednorožec
Jedlý obrázek Jednorožec, 5ks Jedlý obrázek z cukrové hmoty s motivem běžícího jednorožce s hvězdičkami je vhodný ke zdobení...

Jedlý obrázek Jednorožec, 5ks

Jedlý obrázek z cukrové hmoty s motivem běžícího jednorožce s hvězdičkami je vhodný ke zdobení muffinů a minizákusků.

Složení: cukr, glukózový sirup, pšeničný škrob, meruňková jádra, palmový tuk, zvlhčující látka Sorbit, zahušťovadla (E466, E414), carthamus – koncentrát, barvivo (E120, E131, E171, E172)

Může obsahovat stopy ořechů.

Balení obsahuje 5 ks

Průměr obrázku: 4 cm

 

Pracovní postup: povrch korpusu potřete šlehačkovým, či máslovým krémem, přilepte obrázek. Povrch obrázku je možné potřít želatinou pro větší lesk, avšak obrázek musíte konzumovat nejdéle do 5ti hodin od aplikace želatiny.

POZOR: Obrázek je nutné uchovávat při pokojové teplotě. Při nižších teplotách obrázek křehne a hrozí riziko jeho prasknutí. Pokud je obrázek podchlazený, dbejte na opatrnou manipulaci a nechte ho při pokojové teplotě ohřát tak, aby byl opět ohebný. Toto upozornění se týká obrázků právě doručených přepravní službou v zimních měsících, kdy teplota klesne k bodu mrazu!

 

Tento neodolatelný kousek Jedlý obrázek Jednorožec, 5ks od oblíbené značky se zárukou kvality Hospodynkam.cz lze získat zde teď právě za akční cenu. Nyní pořídíte za 47 Kč.