Jedlý papír Vánoční oplatky

Kvalitní a žádaný kus Jedlý papír Vánoční oplatky od výrobce s mnohaletou tradicí Hospodynkam.cz pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Momentálně k dispozici za 42 Kč.
Jedlý papír Vánoční oplatky
42 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Jedlý papír Vánoční oplatky

Jedlé mini obrázky na tenké oplatce mají tvary sněhové vločky, hvězdiček, zvonečků, kapříků, kometek a vánočních stromečků. Čistě bílé oplatkové dekorace jsou ideální pro finální zdobení cukroví, či vánočních moučníků a dortů.

Průměr jednotlivých obrázků: 9 mm – 3,7 cm

Jedna kartička obsahuje 21 ks jedlých obrázků s vánočním motivem.

 

Složení: bramborový škrob, voda, olivový olej, sukralóza, vanilka, zvlhčující látka E422, barvivo (E102, E104, E110, E122, E124, E133, E151),  nosiče E1520, regulátor kyselosti E330.

Upozornění: barvivo E102, E104, E110, E122, E124 může negativně ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

 

 

Naše doporučení pro práci s papírem:

papír se pokládá na již hotový dort, jehož vrchní díl se potře tenkou vrstvou nejlépe světlého krému, popř. speciálním gelem na jedlý papír, na ni položíme papír, uhladíme, potřeme znovu gelem na jedlý papír, aby se zvýraznily barvy na obrázku. Pozor na želatinu a některé druhy marmelád, ty se pod jedlý papír nehodí, protože mají hodně vody, a tím by se mohl papír na dortu zvlnit nebo rozpíjet. Nehodí se ani použití tmavého krému, ten by pod papírem prosvítal. Papír se přikládá na dort minimálně 3 hodiny před konzumací, aby stačil změknout.