Fitkoření.cz - koření z celého světa

Silikonová forma na čokoládu Choco Trees 3D

Tento unikátní výrobek Silikonová forma na čokoládu Choco Trees 3D od známé kvalitní značky Hospodynkam.cz snadno najdete právě teď v nabídce výhodně! Výhodně teď u nás za 290 Kč.
EAN: 8032539936118
Silikonová forma na čokoládu Choco

Silikonová forma na čokoládu Choco Trees 3D

 

Skupinová forma na výrobu čokoládových pralinek ve 3D tvaru čokoládových stromečků.

Hotová pralinka je vyrobena ve 3D – forma se v dolní části zužuje, čímž získává 3D rozměr a hotová pralinka stojí na své pevné základně.

 

Pro výrobu chutných pralinek doporučujeme použít kvalitní pravou čokoládu z naší nabídky.

 

Rozměr formy: délka 24 cm, šířka 11 cm, hloubka cca 3 cm

Objem jedné formičky: 8,5 ml

Počet kusů ve formě: 15 ks 

 

 

Pracovní postup:

Formu položíme na pevný povrch (kuchyňské prkénko), abychom ji mohli pohodlně přenášet.  Forma musí být dokonale suchá, aby se pralinka pak snadno vyjmula z formy ven.

Pralinky bez náplně: čokoládu rozehřejeme na požadovanou teplotu (hořkou na 33°C, bílou a mléčnou na 31°C), nalijeme ji do cukrářského sáčku, horní část řádně otočíme, aby čokoláda nevytékala ven. Tuto část pak stále rukou držíme (mezi palcem a ukazovákem). Spodní špičku sáčku odstřihneme nůžkami a můžeme plnit formičky. Pokud je formička plná, sáček otočíme odstřiženou špičkou nahoru, aby čokoláda nevytékala ven. Naplněné pralinky po celém povrchu formy otřeme špachtlí, abychom se zbavili přebytečné čokolády, formou na prkénku lehce poklepeme o pracovní desku, aby se uvolnily případné vzduchové bubliny a necháme v chladničce, či mrazničce ztuhnout. Po zatuhnutí opatrně vyklopíme.3d silikonová forma na čokoládu stromky

choco trees